דרכון פורטוגלי - המדריך השלם להוצאת אזרחות

האם ידעתם? ישראל נחשבת בין המדינות שמשלמות הכי הרבה מס בעולם, מה שאומר שאנחנו עובדים כמות השעות אדירה, ומרוויחים… מעט.

מאותו השכר החודשי אנחנו צריכים לחסוך ולנסות לקנות דירה, לשלם את התשלומים השוטפים והשכירות, ועדיין לא הוזכרה שום מילה על צרכי הילדים…

בסופו של יום, מאתגר מאד לחיות במדינה בה יש לחץ מכל מקום: בטחוני, כלכלי, נפשי, וגם מזג האוויר החם לא עוזר במיוחד.

החיים בארץ לא פשוטים ולכולנו יוצא מידי פעם לחלום על מגורים בארץ אחרת, עם הרבה יותר שקט, פחות לחץ, ויותר זמן איכות, לעצמנו או עבור המשפחה. 

עם יד על הלב, כמה פעמים חשבתם על חיים במקום אחר? על שינוי שגרה, שעות עבודה טובות יותר, שלא נדבר על חיסכון כלכלי? המחשבות האלו עוברות לכולנו בראש, ועד כה, הם אכן היו רק מחשבות.

 

משהו רישמי

הטלפוני ופגישת הייעוץ הינן ללא כל עלות או התחייבות. מה אם הייתם מגלים שכל זה באמת אפשרי ? שאתם כן יכולים לחיות, ללמוד ולעבוד בתנאים הרבה יותר נוחים?

דמיינו לעצמכם מקום, בו ניתנת לכם האפשרות לעבוד פחות שעות ביום ולהרוויח פי כמה, להעניק ביטחון כלכלי טוב יותר לילדים ואפילו להצליח לרכוש דירה, במחירים "שפויים". 

אפילו, בואו נלך רחוק יותר – 

נסו לחשוב על עצמכם במדינה, בה אפשר לבלות זמן רב יותר בחיק המשפחה, עם החברים, במקום "לטחון" שעות נוספות בעבודה, באופן יום-יומי.

איך הייתם מרגישים במידה והיה מתגלה שכל אלו לא רק מצבים דמיוניים – אלא בהחלט אפשרי?

 מעכשיו, כל הטוב הזה נמצא בהישג ידכם: ניתן לקבל דרכון אירופאי, גם עבור יוצאי עדות המזרח!

כן, שמעתם נכון: פורטוגל פותחת את שעריה ליהודי עדות המזרח, כך שאם אתם יוצאי מרוקו, תוניס, אלג'יר (כמו גם ארצות נוספות באזור זה), טורקיה, בולגריה (וארצות נוספות באזור), ברזיל, דרום אמריקה – מומלץ בחום לבדוק כבר עכשיו אם אתם זכאים להוצאת דרכון פורטוגלי, שירות חדש בעזרתו תוכלו להיחשב כאזרחי אירופה מן המניין, ולקבל את כל ההטבות!

 רגע אחד, על אילו הטבות מדובר?

דרכון אירופאי יכול לזכות אתכם באינספור תנאים נחשבים, כמו: מחיה נוחה יותר, אפשרות לחיסכון גדול ממשכורת טובה, לימודים במקומות נחשבים, פחות שעות עבודה ביום ויותר זמן איכות – לעצמנו ובהמשך, גם למשפחה. כל הטוב הזה – נמצא במרחק קליק אחד:

 למה בעצם יש זכאות לדרכון פורטוגלי עבור יוצאי עדות המזרח?

בשנת 2015 נכנס לתוקף חוק ההגירה הפורטוגלי, האומר שבמידה והמשפחה שלכם הייתה ממגורשי ספרד או פורטוגל, הנכם זכאים לקבלת הדרכון. הזדמנות היסטורית, שעלולה להתבטל בכל רגע ולא להמשך זמן רב. גם אם אתם יוצאי עדות המזרח ומדינת המוצא שלכם אינה מופיעה ברשימה שבכתבה זו, מומלץ לבדוק את הדברים לעומקם: יכול להיות מאד שאתם עדיין זכאים לדרכון. אז למה בעצם לא לחכות?

חשוב לבדוק את העניין כבר עכשיו, מהסיבה הפשוטה שחלון ההזדמנויות לזכאות יכול להיות קצר: ממשלות משתנות, חוקים משתנים, וכל עוד יש את ההזדמנות, חשוב מאד לנצל אותה. 

 מה בעצם מעניק לנו דרכון שכזה?

דרכון פורטוגלי מעניק למי שמחזיק בו אזרחות של מדינה החברה באיחוד האירופי, על כל התנאים הרלוונטיים – לימודים, מגורים ועבודה, מבלי לעבור על החוק או לחשוש מהרשויות. 

חלק מהאופציות שיעמדו בפניכם יהיו: פתיחת חשבון בנק, בכל מדינה אירופאית אליה תרצו להגר, מגורים במדינה כאזרחים מן המניין, אפשרויות תעסוקה רבות ותנאים סוציאליים נוספים, להם זכאים אזרחי המדינה.

 

בנוסף, תוכלו לטוס לביקורים בארצות הברית ללא צורך בויזה, מה שיחסוך לכם בהוצאות ובהמתנה בתורים ארוכים.

שווה להוציא דרכון אירופאי כבר עכשיו, כל עוד האופציה נמצאת על השולחן: 

ממשלות מתחלפות, וכל ממשלה חדשה עלולה להחליף או לבטל חוקים ותקנות. כל עוד ההזדמנות קיימת, כדאי מאד לנצל אותה: חשוב לדעת שגם ספרד פתחה בעבר את שעריה אך כבר הספיקה לבטל את הזכאות לתהליך, מה שגם פורטוגל יכולה לעשות בכל רגע נתון.

 מה עושים בכדי לא להחמיץ את ההזדמנות?

ניתן להגיש בקשה לקבלת דרכון בכמה דרכים אפשריות: 

1.     הגשת בקשה עצמית – ברמת העיקרון, כל אחד יכול לבדוק את הדברים: למלא טפסים, להמתין בתורים, להתמודד עם בירוקרטיה שכוללת קריאת והבנת שפה זרה, למצוא איש מקצוע איכותי שיתרגם את הדברים ולשלם לו ביד נדיבה, להמתין שעות רבות במשרדי ממשלה שונים, ולהגיש את הבקשה בעצמו אל הרשויות בפורטוגל.  

           עם זאת, חשוב מאד לדייק בדברים שמגישים: כל פרט שהוא, גם אם נראה פחות  

          רלוונטי, עלול לפגוע בסיכויי הקבלה של הדרכון, החלטה שמאד קשה לערער עליה

          ברגע שהתקבלה. כמו כן, קחו בחשבון את הבירוקרטיה של מדינה אחרת, מולה יש

          להתנהל בשפה זרה, תוך הבנת החוקים והתקנות. 

2.     בדיקת השוק – ניתן לבדוק אילו חברות מעניקות את השירות, איזו מעניקה תנאים טובים יותר, למי יש יותר שנות ניסיון בתחום, ואף את תנאי התשלום. בדיקה מדוקדקת של הדברים תוכל להוביל אתכם אל החברה היעילה והטובה ביותר בשוק. לאחר שבדקתם, תוכלו לוודא כי חברת אזרחות פורטוגלית היא הפתרון הנכון עבורכם.

3.     ניתן להגיש בקשה כבר עכשיו דרך אזרחות פורטוגלית ישראל, ולקבל שירות מחברה בעלת ניסיון של 7 שנים בשוק, עם הטבה משמעותית אל מול המתחרים: ניסיון רב שנים, והבנת המערכת, הישראלים והפורטוגלית, לעומק. החברה מעניקה יחס וליווי אישי לכל אורך התהליך – משלב בדיקת ההתאמה, ועד לשלב הקבלה של הדרכון, בדגש על כך שבמידה ואין אישור לזכות, התשלום מוחזר במלואו.

 

לבדיקת זכאות ללא עלות וקבלת ההטבה מלאו את פרטיכם מטה

 

ES שכבה נוספת
+
לקוחות פעילים
ES שכבה נוספת
שנות נסיון
ES שכבה נוספת
+
אזרחים חדשים השנה

רוצה לברר פרטים נוספים אודות זכאותך?

לוגו ESISrael

לקוחות יקרים
תודה שפניתם אלינו

החל מיום 01.09.22 הפסיקה ממשלת פורטוגל את מתן האישורים לאזרחות.

בהצלחה